HTML5 & CSS3

Możliwość robienia stron.

i jeśli widzą Cię w towarzystwie jakiegoś Don Juana, uznają po prostu, że łatwo Cię nabrać… a który porządny mężczyzna, chciałby się umawiać z kobietą, którą tak łatwo omamić?
Dbanie o to, żeby poza atrakcyjnością, faceci widzieli w Tobie też wartości, jest więc w Twoim najlepszym interesie…Pamiętaj, że czegokolwiek oczekujesz od mężczyzny, sprawiedliwie byłoby móc mu zaoferować to samo. Oczekujesz szczerości, bądź szczera. Chcesz, żeby Ci okazywał uczucia, to nie zachowuj się jak oziębła królowa śniegu. Tak samo jest z wartościami. Jeśli chcesz się związać z porządnym mężczyzną, musisz znaleźć sposób, żeby pokazać, że to właśnie Ciebie szukał. Dbanie o to, żeby poza atrakcyjnością, faceci widzieli w Tobie też wartości, jest więc w Twoim najlepszym interesie…Pamiętaj, że czegokolwiek oczekujesz od mężczyzny, sprawiedliwie byłoby móc mu zaoferować to samo. W tym miesiacu bedziemy Ci przysylac wskazówki ekspertów Under Armour dotyczace wszystkich 4 pól: cwiczen, odzywiania, aktywnosci i snu. To wszystko dla Twojego zdrowia.
To, jakiego paliwa dostarczasz organizmowi przed i po treningach ma wplyw na Twoje samopoczucie i wyniki. Oto 3 wskazówki dotyczace odzywiania, które zapewnia Ci pozadane rezultaty:
Kontrola wagi – Rejestruj spozywane kalorie i substancje odzywcze wpisujac co jesz i wyznaczajac cele zywieniowe w oparciu o aktywnosc i wage.