HTML5 & CSS3

Jak zrobić stronę internetową?

W jakim nastroju rozpoczęłaś wakacje? Ja jeszcze siedzę w domu i to na dodatek z dziećmi u boku, więc pracuję mniej, zarówno jeśli chodzi o długość pracy, jak i jej intensywność. Ale pracuję!

Dzisiaj mam do Ciebie kilka spraw:

Po pierwsze: na blogu czeka na Ciebie BEZPŁATNY KALENDARZ do pobrania na lipiec. Od teraz co miesiąc będę wysyłać Ci taki kalendarz i mam nadzieję, że Ci się przyda.

Po drugie: na blogu czeka WAKACYJNY ARTYKUŁ o tym jak (nie) organizować dzieciom wakacji. Jestem mamą pracującą, mam dwójkę dzieci i firmę na głowie, więc mam co nieco w tym temacie co powiedzenia 🙂

Po trzecie: ten mejl wysyłam do Ciebie z innego systemu niż zwykle, gdyż zamieniam Maichimp na Convert Kit. Jeśli cokolwiek wygląda nie tak jak trzeba, to będę bardzo wdzięczna za wysłanie informacji do mnie (wystarczy, że odpowiesz na tego mejla)

Po czwarte: razem z moim zespołem pracujemy nad serią produktów fizycznych dla Ciebie i na pierwszy ogień idzie Kalendarz PSC na 2017 rok, ale będą też notesy, listy zadań, no i oczywiście planery. Do wyboru do koloru!
I po piąte (i ostatnie) – wielkimi krokami zbliża się kolejna – trzecia edycja KURSU ONLINE "Zorganizuj się w 21 dni". Ta edycja będzie wyjątkowa, bo cała zawartość kursu jest tworzona od nowa. Jeśli więc jesteś zainteresowana to zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem TUTAJ, a jeśli już uczestniczyłaś w kursie to pamiętaj, że masz do niego dożywotni dostęp i będziesz mogła zobaczyć kurs w zupełnie nowej odsłonie!