HTML5 & CSS3

Gdy robisz stronę internetową.

Być może powiesz, że to nie Twoja wina – że po prostu przyciągasz takich facetów.

Niewykluczone, że taka jest właśnie prawda. Ale równie prawdopodobne jest to, że nie przyciągasz ich bez powodu…

W przypadku niektórych kobiet problem jest więc podwójny – nie dość, że nie rozpoznają na czas podejrzanych facetów, to jeszcze same wysyłają niewłaściwe sygnały.

Nie oszukujmy się – wartościowi mężczyźni szukają wartościowych kobiet. Nie twierdzę tutaj, że Ty taka nie jesteś… Ale być może masz problem z jednoznacznym pokazaniem tego światu. Skupiasz się na tym, jak być atrakcyjną, jak flirtować, jak przyciągać mężczyzn… i zapominasz, że od samego początku powinnaś też zaznaczać swoje standardy, pokazywać swoją wartość, stawiać granice tolerancji dla takiego czy innego zachowania.

Kobieta, która na dzień dobry konfrontuje mężczyznę ze swoimi standardami szybko znika z pola zainteresowania podrywaczy i wiecznych chłopców – bo im po prostu nie chce się niczego inwestować w znajomość, szukają relacji łatwych i przyjemnych.

Jednocześnie stajesz się bardziej widoczna dla porządnych facetów – choćby dlatego, że przestaje Cię otaczać wianuszek podejrzanych typów. Możesz mi wierzyć, że mężczyźni potrafią rozpoznać w swoim gronie wytrawnych graczy…